Stolec – I Międzynarodowy Festiwal Peruna

I Międzynarodowy Festiwal Peruna inaugurujący otwarcie Perun Parku Legend w Stolcu w Gminie Dobra Szczecińska.

W pełnej magii i tajemnic wsi Stolec pod Szczecinem na terenie dawnego Pałacu von Raminów na obrzeżach ptasiego raju – Świdwia, gdzie Perun spotka się z ludem, wydarzy się coś czego zupełnie się nie spodziewasz ! Totalna magia, muzyka niesiona wiatrem, koronami dębów, wielcy wojowie i łowcy w polowaniach na wampiry i strzygi, niewiasty tańczące przy blasku księżyca i mięsiwa opalane parkowym drewnem. Dla spragnionych – zacne napitki według prastarych receptur regionu. Dla znudzonych szarością życia bajkowa sceneria miejsca, w którym świat duchów przeplata się ze światem ludzi.

Dla biegaczy – extremalny bieg na przetrwanie i szybkość trasą pełną klątw i zasadzek. Dla rowerzystów – trasa traktem historii na czas i orientację.
Dla zwycięzców – samo dobro – Borowinobranie, a wieczorem wielki bal i wielka uczta tytanów.

W sobotnią noc prawdziwy Dziki Gon przy muzyce wybrańców Peruna mistycznej grupy ŻYWIOŁAK i polowanie na Wąpierze dla wszystkich, których serce mężne lęku nie czuje !

Legendy i straszne opowieści rodzimej kultury opowiedziane wieczorową porą, okraszone wyciem wilków i pohukiwaniem sowy w parku legend i tajemnic nad brzegiem zaczarowanego jeziora… u stóp niemal 1000 letniego Barnima !

Otworzymy Wrota Czasu !!!
Uwierzycie ?

Podczas festiwalu po raz pierwszy zostanie przedstawiona jedna z największych innowacji turystycznych Europy. Innowacja, która będzie miała już swoje stałe miejsce w Parku Legend Peruna w Stolcu.

Data

20 Lip 2018 - 22 Lip 2018

Więcej informacji

wydarzenie FB

atrakcje

inne,
koncert

Lokalizacja

Perun Park
Stolec 21
Kategoria
PERUN PARK

Organizator

PERUN PARK
Telefon
503 801 100
Witryna
www.PerunPark.pl
X